Doradztwo wizerunkowe i strategia komunikacyjna

Nie ma nic ważniejszego, niż dobra reputacja: Twoja, Twojej firmy i Twojej organizacji. Dbanie o wizerunek
i przemyślana strategia budowania skutecznej komunikacji to podstawa funkcjonowania niemal każdej instytucji.
Wiem to doskonale – przez lata, jako rzecznik prasowy, zarządzałem wizerunkiem jednej z największych i najlepszych polskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Teraz pomagam firmom i organizacjom budować ich pozytywny wizerunek.

Każdy z nas chciałby, by jego organizacja pozytywnie wyróżniała się na tle konkurencji. W dzisiejszych czasach jest o to coraz trudniej – jesteśmy przecież bombardowani setkami informacji każdego dnia, przez co zdobycie uwagi odbiorcy jest niemałym wyzwaniem. Dzięki współpracy ze mną dasz się zauważyć, wyróżnisz się, będziesz oryginalny, a Twoja komunikacja stanie się skuteczna. Moje doświadczenie i nieszablonowe podejście pozwoli Ci zyskać przewagę konkurencyjną, a Twoja marka będzie postrzegana jako profesjonalna i efektywna.

W ramach działań oferuję m.in.:

  • audyt komunikacyjny i wizerunkowy Twojej organizacji (PR, social media, komunikacje wewnętrzna)

  • profesjonalną analizę działań komunikacyjnych konkurencji (polskiej i zagranicznej)

  • planowanie precyzyjnej strategii komunikacyjnej dla marek, organizacji i osób (działania długofalowe i krótkofalowe: np. na potrzeby konkretnej kampanii)

  • dobór odpowiednich, efektywnych narzędzi komunikacyjnych dla Twojej organizacji (media relations, social media, komunikacja wewnętrzna, działania niestandardowe)

  • opracowanie języka i najlepszych form komunikacji z otoczeniem, z podziałem na poszczególnych interesariuszy

  • stałą pomoc w kształtowaniu Twojego wizerunku na każdym etapie działań komunikacyjnych