Poznajmy się!

Zajmuję się wszechstronnym projektowaniem komunikacji dla marek i instytucji.

Wśród moich klientów są i byli m.in. KLER, Fabryki Mebli FORTE, Eurovia Polska, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Urząd Miejski w Wałbrzychu, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Urząd Miasta Rumi, ZUS, Polska Akademia Nauk czy Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie. W ciągu czterech lat działalności pod marką Bartosz Dembiński PR•Komunikacja zrealizowałem kilkadziesiąt projektów komunikacyjnych – to m.in. strategie komunikacyjne, kampanie wizerunkowe, strony internetowe, projekty filmowe, komunikacja wewnętrzna czy obsługa mediów społecznościowych.

A co było wcześniej? Przez niemal osiem lat byłem rzecznikiem prasowym jednej z najlepszych polskich uczelni – Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Na AGH stworzyłem – od podstaw – skuteczne, znakomicie oceniane przez dziennikarzy i nagradzane biuro prasowe. Przez lata budowałem profesjonalny wizerunek uczelni w mediach sprawiając, że o Akademii mówiło się dużo i dobrze (kilkanaście tysięcy „pojawień się” w mediach rocznie). Na moim koncie jest ponad trzy tysiące wypowiedzi w mediach: od sukcesów uczelni począwszy, na skutecznym rozwiązywaniu poważnych kryzysów skończywszy. Stworzyłem i zarządzałem profilami Akademii Górniczo-Hutniczej w mediach społecznościowych. Prowadzony przeze mnie profil AGH na Facebooku był najbardziej angażującą stroną (spośród wszystkich polskich uczelni) przez kilka lat. Zdobyłem kilka branżowych nagród (m.in. Grand Prix w konkursie „Kryształy PR-u” 2015 czy „Wyróżnienie za wzorową współpracę z mediami” przyznane przez redakcję Polskiej Agencji Prasowej (zobacz więcej: www.linkedin.com/in/bartosz-dembinski).

W trakcie ponad dwuletniej pracy jako copywriter w renomowanej agencji reklamowej Hand Made tworzyłem koncepcje kreatywne o zasięgu ogólnopolskim dla marek z branży bankowej, spożywczej i przemysłowej (m.in. Kompania Piwowarska, Idea Bank, Hutchinson czy DOZ Apteki). Jako trener przeprowadziłem kilkanaście szkoleń z zakresu m.in. PR-u kryzysowego czy komunikacji marek w mediach społecznościowych. Miałem przyjemność szkolić specjalistów od public relations, naukowców, urzędników państwowych, samorządowców czy szefów firm. Prowadzę zajęcia z przedmiotu „Media relations” w Instytucie Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. Jako mówca występowałem m.in. na takich konferencjach, jak TEDx AGH, PR&Media Days (dwukrotnie) czy PR w Samorządzie i Administracji.

Jestem absolwentem socjologii na Wydziale Humanistycznym AGH (specjalność: multimedia i komunikacja społeczna) oraz dziennikarstwa na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (specjalność: public relations). Mieszkam w Krakowie. Wolne chwile spędzam z rodziną. Dużo czytam. Jestem fanem NBA, LEGO, Wiedźmina oraz dobrych reklam.

Z przyjemnością dowiem się, co możemy wspólnie zrobić – pomogę Tobie i Twojej marce zaplanować skuteczną komunikację!

Zapraszam do współpracy!

Bartosz Dembiński
Strateg / Trener ds. PR i komunikacji
Scroll to Top